ART AKUA SILVER EXTRA BİTKİSEL BÜYÜTME YEMİ 3 KG KOVA

Art Akua Silver Extra Bitkisel Büyütme Yemi, bitkisel içerikle beslenen balıklarınızın sağlıklı, hızlı ve canlı renklerde maksimum gelişimi için özel olarak hazırlanmıştır.
Art Akua Silver Extra Bitkisel Büyütme Yemi, tam bitkisel kaynaklı besinlerle formüle edilmiştir.
Art Akua Silver Extra Bitkisel Büyütme Yemi, 1.7 mm çapında soğuk ekstrude karma yemdir
Art Akua Silver Extra Bitkisel Büyütme Yemi, yüksek besin kalitesi (Spirulina, Chlorella, Schizochytrium algleri ve birçok doğal sebze ve meyve) ile tüm bitkisel beslenen balıklarınızın yumurta verimini ve genel performansını önemli düzeyde arttırır.
Art Akua Silver Extra Bitkisel Büyütme Yemi, Doğal Selenyum, Vitamin E, Vitamin C, Vitamin A, Vitamin D ve Doğal Karotenoid maddelerce (Astaksantin, Kantaksantin ve Zeaksantin) zengindir.
Art Akua Silver Extra Bitkisel Büyütme Yemi, suda çabuk çözünmez ve kirlilik oluşturmaz.
Art Akua Silver Extra Bitkisel Büyütme Yemi, hormon içermez.
Art Akua Silver Extra Bitkisel Büyütme Yemi ile beslene balığın başka bir ek gıdaya ihtiyaç yoktur.

Art Akua Silver Extra Bitkisel Büyütme Yemin İçindekiler:
Tahıllar (Tümü yerli ürünlerden olan; Buğday unu, Buğday glüteni, Mısır glüteni, Soya küspesi, Baklagiller, Pirinç unu),Bitkisel ve Hayvansal Yağlar (Ekstra Kaliteli Balık yağı, soya yağı, fındık yağı vb.,), Yumuşakçalar ve Kabuklular (Rusya’nın en soğuk bölgesi Sibirya’dan zengin besin içerikli Gammarus unu, Akdeniz Kalamar unu), Mayalar [Ekmek mayası (Saccharomyces cerevisiae)], Algler [yüksek yağ oranlı ve zengin doymamış yağ asitleri içerikli alg (Schizochytrium sp.), yüksek protein ve karotenoid madde içerikli algler (Chlorella sp. ve Spirulina sp.)], Sebzeler ve Meyveler (Sarımsak, Ispanak, Brokoli, Bezelye, Pazı, Lahana, Bal Kabağı, Marul, Maydanoz, Dereotu, Nane, Domates, Kırmızı Biber, Kırmızı Pancar, Havuç, Kudret Narı, Muz, Portakal vb.,), Şifalı Bitkiler (Ginseng, Adaçayı, Anason, Kekik, Zencefil, Kimyon, Çemen ve Biberiye), Vitamin Premiksi (Rovimix ve ek olarak L-ascorbyl-2-polyphosphate, C Vitamini ile Yüksek miktarda DL Alphatocopherol, E Vitamini), Mineral Premiksi (Remineral), Küf Önleyici (Mold-Nil Mc Dry), DL-Methionine, Choline Cloride, Carophyl Pink (%8).

Tükendi BALIK YEMİ / BİTKİSEL YEM  kategorisinde diğer ürünleri incelemenizi tavsiye ederiz.


Ürün Kodu / Product Code: 501253
Bu ürün için ulaşım ücretlerini biz karşılıyoruz, kargo kurye ücreti ödemezsiniz
ART AKUA Ürün Listesi Balık Yemi / Bitkisel Yem  Gönderim Bölgesi Tüm Türkiye  Yem Ambalaj Tipi Kovadan Bölme Açık Yem  Yem Granül Boyutu 4 Cm Den Büyük Balık Için  Yem Kesimi Kırık Granül  Yem Içeriği Bitkisel  


İlk Yorum Yapan Siz Olun

Henüz yapılmış yorum bulunmamaktadır, ilk yorumu siz ekleyebilirsiniz